Nieuwe podcaststudios in Utrecht en Amsterdam

2026-10-22

Heel spannend om dit te delen: onze nieuwe podcaststudios in Utrecht en Amsterdam zijn al een tijdje in gebruik en de website staat ook al live, maar een officiële lancering was er nog niet... Nu wel!

Podcasts maken we al ruim tien jaar, onder andere voor Verhaal Onbekend, KLM Royal Dutch Airlines, maar ook voor diverse musea waaronder Rijksmuseum Amsterdam.

De nieuw ingerichte ruimtes zijn zo mooi geworden dat het zonde zou zijn om er alleen geluid op te nemen. Enter VIDEO PODCASTS!

In Utrecht zitten we in twee werfkelders aan de Oudegracht, je kent het wel, met van die ronde gewelven en bootjes die langsvaren :-) Midden in de stad, en toch rustig. Het is er zo mooi dat het gewoon op beeld moést. In Amsterdam zitten we in een creatief pand met een restaurant en een bioscoop. Je vaart er met het pontje achter Centraal naartoe. De podcaststudio is ruim, warm en gezellig.

Design: WONDERS Fotos: Jons Jeronimus Models: Marco Barneveld en Silvia Pisci https://lnkd.in/euQGg3NH

podcast studio, video podcast, the power of sound, audio storytelling, Utrecht, Amsterdam



Meer nieuwsright arrow